free joomla slider module
Друк

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ ДРУЖИН І МАТЕРІВ БІЙЦІВ УЧАСНИКІВ АТО»

Шановні ветерани!

vbЗапрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

Проект надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

Семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться в Дніпрі 24-26 вересня 2019 р. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Зважаючи на обмежену кількість місць, пріоритет надаватиметься тим, хто знаходиться у пошуку роботи, у кого є певні проблеми з працевлаштуванням або тим, хто наразі працює, але з якихось причин має бажання змінити роботу.

З кожним ветераном, який виявить бажання взяти участь у тренінгах зв’яжеться наш представник та повідомить час та місце проведення навчання.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1N48tVMeTl91a2zGsPceBU_SHeYbN1uxI7SoaC1E7plU/edit

Якщо виникають проблеми із заповненням форми, можна дзвонити нам, ми зареєструємо по телефону (095) 540-99-42:

Запрошення роботодавців прийняти участь у семінарі у м. Дніпро на 26 вересня 2019 року

В першу чергу ветеранів  цікавлять вакансії охорони, роботи з відео-спостереженням, МЧС, маркетинг та торгівля, IT,  будівництво та інші.

Задля збільшення ефективності проекту,  26 вересня запрошуємо роботодавців, які б мали відкриті вакансії та бажання працевлаштувати ветеранів, взяти участь у проекті.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfudMCl8jdwV8SaQYxyfjhekgt1bFtRlF2HX70oRBrg56VvYQ/viewform

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь за тел. 095-540-99-42 Наталя, проектний менеджер ГО «Об’єднання дружин та матерів бійців учасників АТО».