free joomla slider module
Друк

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ-ОБГОВОРЕННЯ

vbКожне місто прагне мати своє упізнаване «обличчя», бренд, родзинку. Місто Токмак уже працює у цьому напрямку, адже крім звичайних елементів, арт-об’єктів та пам’ятників, що прикрашають вулиці міста, у нас з’явилися і кована фігура «Троянда» біля виконавчого комітету, і кована арка, і у зовсім недавно – кована фігура «Ліра» тощо.

Уже у багатьох містах України та і Запорізької області теж, підтримується тренд установлення малої архітектурної форми «Я люблю___», із зазначенням назви міста.vfgh

Саме з метою обговорення установлення такого арт-об’єкту і було запрошено усіх бажаючих на обговорення до виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Охочих обговорювати таку, здавалося б, «легку» проблему прийшло небагато. Але ця тема «легка» лише з першого погляду. Адже вирішити потрібно місце встановлення арт-об’єкту, наявність чи відсутність підсвітки (а від цього залежить бюджет), розмір та висоту літер, кольорове рішення, змістовне рішення (адже як буде виглядати напис: англійською чи українською?) та ще багато – багато «дрібничок», які мають великий вплив на кінцевий результат.

Автори ідеї - Катерина та Євген Бойко також були присутні на обговоренні. Вони принесли із собою готові зображення можливої конфігурації арт-об’єкту.

Обговорення пройшли жваво. Адже досвід інших міст показує, що такі арт-об’єкти виглядяють по-різному, а їх зовнішній вигляд залежить, іноді, і від регіону встановлення. Десь це жовто-блакитні літери, десь – напис прикрашений квітами, десь – петриківським розписом.

Пропозицій на першому обговорення було багато. Це і встановити біля напису лавочку, і обіграти кольоровим рішенням слоган «Токмак – місто троянд», і встановити арт-об'єкт біля РАГСу і т.д.

Беручи до уваги кількість креативних пропозицій, у тому числі, від працівників Художньої школи, вирішено було зустрітися ще один раз, а саме у четвер о 16.00 години у малій залі виконавчого комітету Токмацької міської ради для остаточного вирішення питання.

 

Дякуємо за надані фото Людмилі Арман.

Вкладення:
Скачати цей файл (10.jpg)10.jpg[ ]80 Кб
Скачати цей файл (22.jpg)22.jpg[ ]63 Кб