free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК ПРОЙДЕ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

вавНа наступному тижні, 08 жовтня 2019 року о 14.00 годині, у малій залі (каб.34) будівлі виконавчого комітету Токмацької міської ради відбудеться презентація Національного конкурсу «Молодіжна столиця України - 2020». Запрошуємо на зустріч журналістів, активістів, громадських діячів, молодь, небайдужих громадян та всіх, хто хоче дізнатися більше про умови участі у конкурсі, ті можливості, що він надає та успішний досвід реалізації цього проекту у містах-переможцях з України.

Ініціаторами національного конкурсу «Молодіжна столиця України» є Міністерство молоді та спорту України, Національна молодіжна рада України та Український інститут міжнародної політики.

«Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Цей конкурс найперше стосується розвитку українських міст та розвитку молоді, яка мешкає в цих містах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі, А основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню умов для розвитку молоді в містах України.

Місто Токмак вже брало участь у цьому конкурсі, заповнивши відповідну форму та отримало Подяку організаторів конкурсу за активну участь у події.

А цього року регіональною координаторкою національного конкурсу у Запорізькій області стала радниця міського голови, к.е.н. – Криворучко Наталя. Вона і буде проводити презентацію. Тож, приходьте, долучайтеся до події!