free joomla slider module
Друк

Про перевипуск електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), оформлення яких розпочалось починаючи з 2016 року та термін дії яких спливає.

На численні запити щодо перевипуску електронних пенсійних посвідчень (далі - ЕПП), оформлення яких розпочалось в 2016 році та термін дії яких спливає, повідомляємо.

         АТ «Ощадбанк» спільно з Пенсійним Фондом України започатковано автоматичний перевипуск ЕПП, термін дії яких в частині пенсійного посвідчення (далі - ПП) спливає. Процес перевипуску буде забезпечено з подальшим СМС-інформуванням пенсіонера про необхідність отримання нового ЕПП у відділенні банку, вказаному ним в заяві на оформлення первинного ЕПП.

Тескт СМС-повідомлення про закінчення терміну дії пенсійного посвідчення:

         «Шановний пенсіонер, закінчується термін дії пенсійного посвідчення, яке одночасно є банківською карткою, воно буде пере випущено банком автоматично.

         Вам не потрібно звертатись до банку чи Пенсійного фонду. Виплата пенсії буде здійснюватися на Вашу діючу картку до отримання нової картки.»

 

         У випадку потреби у перевипуску ЕПП у зв’язку з необхідністю внесення змін в частині ПП, наприклад, зміна персональних даних, виду пенсії тощо, таке переоформлення здійснюється в загальному порядку за зверненням до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку.

         При отриманні нового ЕПП старе ЕПП вилучаеться банком та знищується відповідно до чинних процедур.

 

Токмацький відділ обслуговування громадян

(сервісний центр) управління обслуговування громадян

Головного управління Пенсійного фонду України

в Запорізькій області