free joomla slider module
Друк

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «МОЛОДЖІНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ - 2020»

У вівторок, 08 жовтня 2019 року, у приміщенні виконавчого комітету Токмацької міської ради, відбулася перша презентація національного проекту «Молодіжна столиця України - 2020». Цей конкурс започаткований Міністерством молоді та спорту України, Національною молодіжною радою України та Українським інститутом міжнародної політики.

Як уже говорилося раніше, цей конкурс, найперше, стосується розвитку українських міст та розвитку молоді, яка мешкає в цих містах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі, а основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню умов для розвитку молоді в містах України.

 

Такий конкурс в Україні проводиться вже третій рік поспіль. У 2018 році Молодіжною столицею України стало місто Львів, у 2019 – місто Кам’янець-Подільський. Місто Токмак теж не вперше приймає участь у відборі, у 2018 році було заповнено відповідну заявку та отримано Подяку за участь від організаторів конкурсу.

Звичайно, наше місто не має такого інфраструктурного та фінансового потенціалу, як інші великі міста – учасники, такі як, наприклад, Харків, Дніпро, Вінниця та інші. Проте це не означає, що спільними зусиллями ми не можемо зробити наше місто кращим для проживання молоді.

На презентацію конкурсу завітали представники громадських організацій міста, активісти, депутати місцевої ради, шкільна молодь ЗОШ №2 та ЗОШ №5, ЗМІ та інші, а доповідь робила регіональна координатора конкурсу, радниця міського голови, к.е.н. – Криворучко Наталя.

Оскільки не всі бажаючі змогли потрапити на захід, було прийнято рішення продовжити серію презентацій національного конкурсу «Молодіжна столиця України - 2020» ще до кінця тижня. Час проведення презентацій залишиться незмінним – 14.00 година, як і місце проведення – мала зала будівля виконавчого комітету Токмацької міської ради. Наступна дата проведення презентації – 10 жовтня 2019 року.