free joomla slider module
Друк

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У БЕЗКОШТОВНИХ ТРЕНІНГАХ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ У ВІДКРИТТІ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

gdfПрограму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (UN Women), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з 2015 року на сході України надаються малі бізнес-гранти на створення, відновлення та розвиток ММСП.

Метою програми є економічне відновлення регіонів, що постраждали від конфлікту, підтримка підприємництва, сприяння працевлаштуванню та підвищення спроможності ВПО і місцевого населення до самостійної генерації доходів. Загалом, за час існування програми, гранти було надано на реалізацію 649 бізнес-проектів, завдяки яким створено більше двох тисяч робочих місць. 7,5 тисяч людей пройшли тренінги з навичок підприємництва, підвищення кваліфікації та розвитку бізнесу.

 

В цілому ж, в рамках різних активностей Програми ООН із відновлення та розбудови миру було створено майже 3,5 тис робочих місць в 8 регіонах України.

В 2020-2021 Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС продовжуватиме на конкурсній основі надавати бізнес-гранти до 6,5 тис. євро на старт, відновлення та розвиток ММСП (мікро-, малого-, середнього підприємництва) місцевим мешканцям і ВПО в Мангушському, Волноваському, Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області, Бердянському, Більмацькому, Оріхівському, Гуляйпільському, Якимівському, Приморському, Приазовському районах та містах Бердянськ, Токмак і Мелітополь Запорізької області.

Бізнеси мають бути створені в одному з пріоритетних секторів економіки, перелік яких буде опубліковано під час оголошення грантових конкурсів.

Населені пункти, в яких будуть проведені тренінги:

Донецька область: Маріуполь.

Запорізька область: Бердянськ, Мелітополь, Приморськ, Токмак.

Терміни проведення тренінгів: листопад-грудень 2019 року.

Тривалість тренінгу – 5 днів, з 9.00 до 18.00 год.

Впродовж дня передбачено дві кавові перерви по 20 хвилин кожна та годинна обідня перерва.

Реєстрація на сторінці «Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва» у Facebook.

Контакти відповідальних осіб:

Асистент навчальної програми Надія Стець – (099) 553 65 70,        (096) 550 94 76, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Донецькій та Запорізькій областях, Євген Бурлака – (050) 353 09 75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Радник міського голови з питань залучення інвестицій та міжнародної діяльності, кандидат економічних наук Наталя криво ручко – (066) 587 76 67, (06178) 44005, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

 

Уся детальна інформація – у вкладення до цієї статті.