free joomla slider module
Друк

Обговорено нагальні проблеми міста

У вівторок, 26 листопада, в приміщенні міського фінуправління, під керівництвом секретаря Токмацької міської ради Олександра Чуба відбулась щотижнева оперативна нарада за участю заступників міського голови Сергія Степури та Олександра Баглая, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Токмацької міської ради, комунальних підприємств та держустанов міста.

На нараді прозвучали актуальні питання життя міста, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.

 

Зокрема, начальник Управління соціального захисту населення Ігор Мащенко повідомив присутнім про участь у засіданні Секції «Соціальний захист» Асоціації міст України з питань соціального захисту населення, яке відбулось у м. Хмельницьк. Він розповів, що під час засідання секції учасники обговорюють нагальні питання, що стосуються державного бюджету України на 2020 рік та Бюджетний кодекс України: загроз та перспектив місцевих бюджетів в наступному бюджетному періоді; продовження децентралізації у сфері соціального захисту населення: розподілу повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування; реформування системи надання пільг та субсидій. Ігор Мащенко звернув увагу на вагомість участі нашого міста у даному заході.

Також у  ході засідання було обговорено план роботи на поточний тиждень та надані відповідні доручення.