free joomla slider module
Друк

ПРЕДСТАВНИК МІСТА ТОКМАК ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ З ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Минулий тиждень виявився насиченим на міжнародні події та проекти. Не встигли представники виконавчого комітету Токмацької міської ради взяти участь у семінарах та тренінгах від проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), які проходили у місті Києві, як одразу ж відбувся Міжнародний інвестиційний форум з відновлювальної енергетики.

У інвестиційному форумі взяли участь перші особи держави, представники центральних органів виконавчої влади, ключові вітчизняні та закордонні представники ринків відновлювальної енергетики та близько 700 учасників з усіх регіонів України (в тому числі – місто Токмак).

Участь у такому заході дає можливість отримати передовий міжнародний досвід щодо підготовку та реалізації проектів із використанням місцевих екологічно чистих відновлювальних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експертного середовища, громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічно міцної України.

Наше місто на цьому заході представляв енергоменеджер – Володимир Синиця.