free joomla slider module
Друк

Учасницю війни привітали з 90-річчям

У вівторок, 15 березня, ювілей святкує токмачанка Євдокія Іванівна Калюжна, яка проживає на вул. Вокзальній. Іменинниця відзначає 90-ий День народження. В важливий цей день ювілярку привітав міський голова Ігор Котелевський, який вручив жінці квіти та подарунки, побажавши міцного здоров’я, бадьорості духу, щасливих та довгих років життя. До поздоровлень приєдналися член президії міської ветеранської організації Тамара Поважаєва та заступник голови ветеранської організації заводу «Південдизельмаш» Андрій Шевченко.2

Євдокія Іванівна охоче розповідала про свій життєвий шлях – ще змолоду тернистий. Народилася жінка в селі Жовтневому, де її ще молодою дівчиною застала війна. Важко було – згадує Євдокія Іванівна – ще з дитинства були привчені до тяжкої роботи, а у війну так взагалі виживали як могли. В повоєнні роки переїхала до районного центру, зустріла майбутнього чоловіка Петра на колишньому заводі  ім. Кірова, де вони разом працювали. Потім сім’я, двоє дітей – Іван та Валентина, побутові турботи. Доля подарувала жінці винагороду за всі тяжкі роки – трьох онучок, правнуку та двох праправнуків. Зараз Євдокія Іванівна проживає сама, проте її рідні частенько провідують, допомагають по господарству.

Іменинниця радо приймала вітання, пригощала тортом, який сама спекла, та дякувала за увагу до неї. Було приємно бачити щасливі очі ювілярки!

Олена Повещенко