free joomla slider module
Друк

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ТЕНДЕРНИМ ЗАКУПІВЛЯМ

Виконавчий комітет Токмацької міської ради налагоджує плідну співпрацю із різноманітними громадськими організаціями за для проведення заходів із неформальної освіти за різними напрямками, що безпосередньо стосуються органів місцевого самоврядування.

Ось так і 05.11.2019 року у приміщенні виконавчого комітету Токмацької міської ради, відбувся практичний семінар на тему «Внесення змін до ЗУ «Про публічні закупівлі», який проводили представники ГО «Медіавізія», а саме – Олександр Шамрай та Юрій Сидоров.

Під час заходу розглядалися питання боротьби з не доброчесними постачальниками; зміни критеріїв оцінки пропозицій; удосконалення оскарження закупівель у АМКУ; виправлення помилок у тендерній пропозиції; введення спрощених (колишніх допорогових) закупівель під дію Закону; електронні каталоги; професіоналізація сфери; зміна відповідальності представників тендерних комітетів, а також керівника Замовника; інші зміни та обговорення питань від аудиторії.

До речі, кількість охочих відвідати семінар була навіть більшою, чим очікувалося, у залі не було жодного вільного місця. Тим більше, що семінар був безкоштовним.

Матеріали тренінгу можна скачати у доданні до цієї статті.

Сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю із цією громадською організацією та чекаємо на наступні тренінги та семінари!