free joomla slider module
Друк

Відбувся мітинг до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Трагедія на Чорнобильській атомній електростанції в історії України кривавою червоною ниткою пройшлася по сотнях долях людей. Наслідки Чорнобиля відчуватимуться ще сотні років, тож нам ніколи не треба забувати про те, що трапилось 26 квітня 1986 року.

30 листопада 1986 року було закінчене будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» було опубліковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд. Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день Днем ліквідатора… Хоча,  цю пам'ятну дату було засновано 10 листопада 2006 року Указом Президента України.

У цей день, традиційно вшановують тих, хто пожертвував своїм життям та здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха, кому ми зобов’язані можливістю працювати й жити.    

Сьогодні, 13 грудня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС, відбувся мітинг до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники від громадських організацій, учнівська молодь, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися голова Токмацького відділення всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль» Людмила Бутенко та перший заступник Токмацької райдержадміністрації Станіслав Фролов.

Секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб зазначив, що, навіть через багато років в наших серцях лунають ті жахливі події, про які ми завжди будемо пам’ятати. Саме тому, треба віддавати шану всім тим, хто ціною власного здоров'я та життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.  Присутнім ліквідаторам ЧАЕС він побажав міцного здоров’я, злагоди та добробуту.

Учасники мітингу вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Після завершення мітингу в концертному залі міського Будинку культури відбувся тематичний концерт.