free joomla slider module
Друк

У ТОКМАКУ ПРОХОДИТЬ МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ ЕКСПЕРТА ПРОЕКТУ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ ІІ»

10-11 лютого 2020 року у місті Токмак перебував із моніторинговим візитом Андрій Барулін - експерт проекту «Енергоефективність у громалах ІІ», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

Уже два роки місто Токмак є активним учасником даного проекту, що спрямований на побудову ефективної системи енергоменеджменту у громаді. Багато зроблено за цей період і буде що впроваджено у майбутньому. Тому саме з метою проміжного аналізу та планування подальшої спільної роботи у рамках проекту і виникла необхідність відвідати наше місто.

Протягом цих двох днів експерт проводив зустрічі з керівництвом міста – міським головою Ігорем Котелевським, радником міського голови, кандидатом економічних наук – Наталею Криворучко; здійснював розрахунок енергозбереження від впроваджених заходів; спілкувався із енергоменеджером міста – Володимиром Синицею тощо. Також, використовуючи дані споживання енергоносіїв будівель бюджетної сфери, було складено черговий варіант Portfolio Analysis для нашого міста.

Особливо треба зазначити, що у рамках візиту, було проведено другу «хвилю» семінарів з питань енергоефективності та енергозбереження для завгоспів міста, а саме – для завгоспів дошкільних навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Токмацької міської ради.

   

Продуктивно пройшли ці два дні, та не менш продуктивними видалися ці два роки участі у проекті «Енергоефективність у громадах ІІ». Попереду – подальша участь у проекті та нові досягнення у напрямку раціонального користування паливно-енергетичними ресурсами у Токмаку.

Пресслужба виконавчого комітету Токмацької міської ради