free joomla slider module
Друк

ЧЛЕН МОЛОДІЖНОЇ РАДИ МІСТА ПРЕДСТАВИТЬ ТОКМАК НА МОЛОДІЖНОМУ ОБМІНІ У РУМУНІЇ

Менше місяця триває офіційна робота Молодіжної ради міста Токмака, що створена при виконавчому комітеті Токмацької міської ради. Здавалося б, що можна встигнути за такий короткий проміжок часу? Проте Молодіжна рада, тим не менш, набирає обертів у своїй діяльності. Уже сформований план роботи на лютий, реалізовано три заходи (семінар-тренінг «Як отримати грант?», Фотовиставка робіт членів Молодіжної ради у Краєзнавчому музеї та воркшоп на тему «Все про якісне фото»); готується проведення Благодійного ярмарку та концерту, кошти від яких підуть на створення фонду для малюків, від яких відмовилися батьки; здійснено поїздку на публічну дискусію «Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?», що відбувалася 11 лютого у місті Запоріжжя.

І на цьому ми не зупинилися. Завдання керівництва міста – допомагати молоді і у тому, щоб брати участь у міжнародних семінарах, тренінгах, проектах. Саме тому радниця міського голови, кандидат економічних наук допомогла члену Молодіжної ради – Валентину Переверзі у підготовці конкурсної заявки на участь у конкурсному відборі на поїздку на міжнародний обмін «Embracing the colors. Youth Exchange», що відбудеться у Румунії уже наступного тижня та буде тривати сім днів.

Тематика молодіжного обміну - інформування та обмін сесіями про культуру, історію та проблеми ромів; міжкультурний та навчальний візит до ромської громади, де молоді учасники молодіжного обміну будуть взаємодіяти з ромською спільнотою; конкретні сесії для підготовки 3-х рольових виставок форуму; одна театральна подія на форумі в Онесті; тренінг у галузі медіа та соціальних медіа-кампаній; творчі робочі сесії, де молоді учасники розроблятимуть медіа-контент для своїх кампаній; міжкультурні вечори.

Усього з усієї України відібрано 5 учасників, один з яких – наш токмачанин та активний учень ЗОШ №5. Поїздка до Румунії – безкоштовна, усі витрати покриють організатори (перельот, проживання, харчування та роз даткові матеріали тренінгу). Проте ї невеличкий організаційний внесик. Який сплачують безпосередньо учасники.

Сьогодні 12 лютого 2020 року Валентина Переверзу привітав і міський голова – Ігор Котелевський, вручивши йому Сертифікат на сплату організаційного внеску та надавши настанову щодо гідного представлення міста на міжнародній арені.

Наша мета – кожен учасник Молоджіної ради безкоштовно відвідає закордон, адже рівні можливості для молоді є необхідною умовою розвитку нашої громади.

Пресслубжа виконкому Токмацької міської ради