free joomla slider module
Друк

Відбулось чергове засідання виконкому Токмацької міської ради

Вчора, 26 березня, під головуванням міського голови Ігоря Котелевського відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Членами виконавчого комітету розглянуто заяви громадян про призначення  державних соціальних допомог, надання адресної матеріальної допомоги громадянам  міста та одноразової грошової допомоги; житлові питання, що стосуються надання соціального житла громадянам, що мають статус внутрішньо переміщених осіб та постановку на квартирний облік для отримання житла.
Начальник управління комунального господарства Токмацької міської ради Ігор Нікітенков звітував про хід виконання Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою м. Токмак на 2017 – 2020 рр., розповів про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав на території міста, про погодження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) на 2020 рік КП «Міськводоканал».  
Також Ігор Нікітенков оголосив про завершення опалювального сезону 2019-202 років. За його словами погодні умови сприяють тому, щоб відключити центральне опалення вже 31 березня. Оскільки заклади освіти зачиненні на карантин, то наразі доцільно його завершити цього місяця.
Начальник Управління соціального захисту населення Ігор Мащенко доповів про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету та виділення коштів для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції (ООС), особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оброни, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. 
Після розгляду всіх проектів рішень, членами виконавчого комітету було прийнято відповідні рішення.
 
 
Пресслужба виконкому Токмацької міської ради