free joomla slider module
Друк

«Здавати кров в ім’я здорового миру».

14 червня 2020 року в Україні, як і у всіх країнах усього світу, буде відзначатися Всесвітній день донора крові. Центральною темою компанії Всесвітнього дня донора крові цього року стали донорство крові та забезпечення загальнодоступного, безпечного переливання крові в якості складової частини загального обхвату послуг охорони здоров’я.

Цього року день донора проходить під гаслом «Здавати кров в ім’я здорового миру».

Мета компанії:

Віддати належну повагу і висловити подяку тим, хто регулярно дає кров і закликати тих, хто ще не давав свою кров, стати донорами. Адже донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги, в тому числі і при надзвичайних ситуаціях.

Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя хворобами можуть жити довше і мати більш високу якість життя.

Створення достатніх запасів крові можливо при добре розвиненому добровільному донорстві, але, на жаль, на сьогоднішній день в місті Токмак та Токмацькому районі є тенденція до зниження кількості безоплатних донорів.

Дорогі донори м. Токмак і Токмацького району!

Структурний підрозділ м. Токмак КНП «Запорізький обласний центр служби крові» Запорізької обласної ради вітає Вас з Всесвітнім днем донора крові. Бажаємо Вам високого гемоглобіну, чистої та якісної крові, доброти і щедрості душі, поваги та пошани оточуючих, відмінного самопочуття, міцного здоров я і благополуччя в житті.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь в безоплатній дачі крові 11 червня 2020 року з 8.30 до 12.00. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, результат флюорографії.

 

Адміністрація структурного підрозділу м. Токмак КНП «Запорізький обласний центр служби крові» Запорізької обласної ради