free joomla slider module
Друк

Міський голова відвідав центральну котельню міста

Цими днями міський голова Ігор Котелевський відвідав центральну котельню КП “Токмак біоенергія”, що знаходиться на мікрорайоні «Лівобережний». Під час робочої поїздки очільник міста разом з директором  підприємства Андрієм Мамчаком обговорили ряд нагальних питань. Одним із головних було придбання нового перетворювача частоти на вентилятор котла замість того, що вичерпав свій термін експлуатації, та за 2 дні до закінчення опалювального сезону 2019/2020 рр. вийшов з ладу, що призвело до збільшення споживання електричної енергії.

Без заміни перетворювача частоти у наступному опалювальному сезоні збільшиться споживання електричної енергії на котельні на 119,3 тис. кВатт/год у рік, що у сумі за тарифами на електричну енергію на теперішній час складе близько 300 тис.грн. на рік. Вартість заміни  перетворювача частоти складе 120 тис.грн.

Наразі, у рамках підготовки до наступного опалювального сезону, на котельнях міста, в тому числі й центральній, ведуться профілактичні роботи газового обладнання.

 

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради