free joomla slider module
Друк

Міський голова Ігор Котелевський привітав ювілярку з 90-річним ювілеєм

10 червня року відзначила свій поважний ювілей – 90-річчя учасниця Другої світової війни, людина із великим трудовим і життєвим досвідом – Герасименко Клавдія Костянтинівна. Привітати старожилу приїхав міський голова Ігор Котелевський.

Життєвий шлях ювілярки був тяжким та тернистим. Народилася Клавдія Костянтинівна в с. Низяни Чернігівського району в сім’ї робітників. Батько рано пішов із життя, і у матері на руках залишилось троє малолітніх дітей. Тому з малих років доводилося працювати в колгоспі, де виготовляли шовк.

Спілкуючись з міським головою Ігорем Котелевським, ювілярка поділилася своїми спогадами про воєнні роки. Зі сльозами на очах жінка згадувала ті роки, коли у с. Низяни був розташований госпіталь, куди привозили поранених, лікарів не вистачало й тому ще юній дівчині довелося допомагати медсестрам доглядати за солдатами, й побачити увесь жах тих жахливих подій.

В 1956 році жінка переїхала до м. Токмак й до 1960 року працювала у міському відділені поліції. Закінчивши Запорізьке педагогічне училище  працювала спочатку вихователькою, а потім завідуючою дитячого садочка «Струмочок». Також Клавдія Костянтинівна у літній сезон була вихователькою у дитячому таборі «Сонячний».

На жаль, доля розпорядилася так, що зараз жінка живе одна, але до неї часто навідуються колишні колеги та друзі, які лагідно називають її мамою.

У своїх вітаннях очільник міста дякував ювілярці за трудові здобутки, мужність, а також за те, що за 25 років роботи на педагогічній ниві, виховала не одне покоління. На її адресу пролунали теплі слова вітання і побажання      здоров’я, довголіття та добробуту.

              

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради