free joomla slider module
Друк

У Токмаку провели призовників на строкову службу

16 червня, на території Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату відбулися урочисті  проводи 12 юних токмачан весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. У заході взяли участь заступник військового комісара – начальника відділення комплектування Токмацького обʼєднаного міського військового комісаріату, майор Олег Лукашенко, міський голова Ігор Котелевський та голова Токмацької райдержадміністрації Олена Шевченко.

У напутньому слові до юнаків заступник військового комісара – начальника відділення комплектування Токмацького обʼєднаного міського військового комісаріату, майор Олег Лукашенко розповів про переваги армійської служби, а також зауважив, що строкова служба в лавах Української Армії не передбачає участі в зоні АТО. Солдати будуть перебувати у військових частинах на території мирної країни. Молодикам він побажав здоров’я, успіхів, терпіння та наполегливості в освоєнні військової науки.

Очільник міста Ігор Котелевський побажав юнакам міцно тримати в руках зброю, яку дає держава для захисту свого народу, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Наостанок усі призовники отримали символічні подарунки з речами першої необхідності.  

 

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради