free joomla slider module
Друк

На позачерговій сесії міськради виділили кошти на ліквідацію стихії

У Токмаку 15 червня вирувала стихія. Рясна злива, подекуди з градом, та шквальний вітер повалили десятки дерев, порвали електромережі, затопили підвали багатоповерхівок, а подекуди підірвали асфальт й бетонні споруди. Комунальники, енергетики та рятувальники тривалий час працювали над ліквідаціями аварій.

Сьогодні, 16 червня, міський голова Ігор Котелевський скликав позачергову сесію. Після обговорення депутати одноголосно прийняли рішення внести зміни до рішення міської ради від 12.12.2019 №7 «Про бюджет міста Токмака на 2020 рік» та виділити асигнування на ліквідацію наслідків злив у сумі 250 тис. грн., а також за зверненням виконкому збільшити асигнування по програмі «Створення (нарощування) місцевого матеріального резерву на 2016-2020 роки» на суму 25 тис. грн. Виділені кошти підуть на відновлення опорної стіни по вул. Призаводська, що на мікрорайоні «Ковальський», розчищення зливових стоків та приведення до ладу ґрунтових доріг після зливи.

У ході пленарного засідання депутатами також було прийнято рішення виділити кошти для виплат премій медпрацівникам КП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та КнП «Токмацький ЦПМСД» Токмацької міської ради до Дня медичного працівника у сумі 603, 84 тис. грн.

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради