free joomla slider module
Друк

Шановні мешканці міста Токмак!

30 червня 2020 року було проведено засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС міста Токмак на якому було розглянуто питання «Про виконання протиепідемічних заходів на території міста Токмак Запорізької області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

          За результатами розгляну, комісія вирішила:

          1. Рекомендувати керівнику ПрАТ «Токмацьке АТП – 12308» забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту (в разі наявності) для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

          2. Рекомендувати керівникам закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності обмежити час роботи до 22:00 години.

          3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької міської ради довести через місцеві засоби інформації Постанови Головного санітарного лікаря України.

          4. Робочій (мобільної) групі з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами, що створена розпорядженням міського голови від 06.04.2020 року № 135 – р спільно з місцевими засобами масової інформації забезпечити доведення до заінтересованих суб’єктів господарювання Постанови Головного санітарного лікаря України.