free joomla slider module
Друк

У школах міста привітали дітей з новим навчальним роком

Цього року навчальний рік у м. Токмак стартує у звичному режимі, але з врахуванням вимог карантину. Тому й свято Першого дзвоника був проведений в особливому режимі. Кожен навчальний заклад міста обирав формат святкування, який можна було виконати в рамках заходів безпеки: онлайн привітання, в межах класу, святкові лінійки з дотриманням усіх норм та правил.

Так, у ЗЗСО №2 все ж таки відбулась святкова лінійка. Відповідним класам був назначений час урочистості. Вітав учнів на шкільному подвір’ї  директор закладу Олександр Кіріченко, бажаючи присутнім міцного здоров’я, злагоди та успіхів у навчанні.

У ході заходу Дипломом Міністрерства освіти і науки України Національної академії наук Малої академії наук за участь у всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Еколог-Юніор» була відзначена учениця 10 класу Дар’я Похвалітова.

Також майбутні первачки отримали від магазину «Канслер» приємні сюрпризи, які їм урочисто вручили одинадцятикласники. Після того як пролунав перший дзвоник, випускники відвели маленьких школяриків до їх класів, де на них чекав перший урок-знайомство.

Для батьків та учнів були облаштовані святкові тематичні фотозони.

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради