free joomla slider module
Друк

МОЛОДІЖНА РАДА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Із початком нового навчального року, діяльність Молодіжної ради міста Токмака при виконавчому комітеті Токмацької міської ради, продовжилася за стандартним графіком, а саме – кожної суботи місяця.

Ось і 05.09.2020 відбулося чергове засідання. На ньому розглядалися важливі організаційні питання діяльності Молодіжної ради, які стосувалися виключення зі складу деяких учасників. Причини виключення – різні: хтось вступив до вищого навчального закладу, хтось змінив місце проживання та навчання, а хтось - систематично не відвідував засідання консультативно-дорадчого органу, ігнорував заходи та активності, не підтримував зв'язок з іншими учасниками та учасницями. Загалом було виключено 4 особи зі складу молодіжної ради, але й прийнято двох нових учасників. Ще двоє – на черзі.

Інше питання, яке розглядалося – це участь міста Токмака у щорічних Днях Енергії. Дні енергії – це заходи, що присвячені екології, змінам клімату, приверненню уваги до зростання кількості викидів СО2 у атмосферу тощо. Дні Енергії проводяться в рамках участі міста Токмака в добровільній ініціативі Європейської Комісії «Угода мерів», в якій наше місто бере участь із 2017 року, а перші Дні Енергії були проведені у 2019 році.

Молодіжна рада обговорила попередні заходи в рамках цієї ініціативи та висунула сої пропозиції щодо графіку їх проведення.

Ще одним важливим питанням на розгляді стали заходи до Дня міста. Оскільки ще не відомо, як святкування будуть відбуватися з огляду на карантинні обмеження, тож, попередньо зупинилися на форматі 2 заходів: це фотосушка у міському парку та організація квесту. Докладніше це Молодіжна рада буде обговорювати на наступному своєму засіданні.

Традиційно засідання Молодіжної ради не обійшов увагою і міський голова – Ігор Котелевський. Оцінивши роботу членів Молодіжної ради за       9 місяців, він нагородив найактивніших та надав до Дня міста подарунковий Сертифікат для відвідання спектаклю «Майстер та Маргарита», що пройде 16 вересня у Міському палаці культури. Виставу відвідають 12 учасників та учасниць Молодіжної ради.

Будемо й надалі розповідати про роботу Молодіжної ради, тим більше, що вона в Токмаку активна та працьовита.