free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК ПРОХОДЯТЬ ДНІ ЕНЕРГІЇ-2020

Місто Токмак – учасник добровільної ініціативи Європейської Комісії «Угода мерів», долучившись до неї рішенням сесії Токмацької міської ради у 2017 році. Більше 6000 міст у Європі беруть участь у її впровадженні, адже мета – скорочення викидів СО2 у атмосферу до 2030 року не менш ніж на 30% та впровадження альтернативної енергетики у економіку міста не менш ніж на 30%  - вже є загальнонаціональними.

Одним із напрямків роботи у рамках ініціативи є проведення широкої інформаційно – роз’яснювальної роботи серед мешканців міста щодо необхідності енергозбереження у побуті, підвищення енергоефективності громадських будівель, формування енергоощадного мислення тощо.

Для досягнення цієї мети у рамках «Угода мерів» проводяться заходи, які прийнято називати «Дні Енергії».

У нашому місті такі «дні» проводяться вже вдруге, згідно до розпорядження міського голови.

 

Цього року їх тривалість з 21.09.2020 по 27.09.2020 року.

Заходи будуть різноманітні та спрямовані, у першу чергу, на молодь міста. Уперше буде долучена до проведення «Днів Енергії - 2020» Молодіжна рада Токмака та Молодіжне телебачення Токмака.

Організовують заходи у місті Токмак – енергоменеджер міста, головний спеціаліст відділу економіки Володимир Синиця, координаторка впровадження ініціативи «Угода мерів» у місті Токмак, радниця міського голови, к.е.н. – Криворучко Наталя.

Партнерами заходів виступають ГО «Платформа Суспільної Взаємодії», Перше Антикафе Бердянська «ЧасЄ!», Асоціація «Енергоефективні міста України», Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує ГО «Регіональне об’єднання молоді».