free joomla slider module
Друк

ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТУ «ФУТБОЛЬНИЙ НАРОД» В РАМКАХ ТИЖНЕЙ ПРОТИ ДИСКРИМІНАЦІЇ

Протягом майже місяця у місті Токмак реалізовувався проект, спрямований на протидію дискримінації в рамках всесвітнього руху «Футбольний народ», що фінансувався компанією Fare. Місто Токмак бере участь у цій акції уже другий рік поспіль, виграючи на проведення відповідний грант. Партнерами виконавчого комітету Токмацької міської ради стала ГО «Платформа Суспільної Взаємодії» та Молодіжна рада Токмака.

 

Декілька тижнів тривав збір конкурсних робіт на тему «Як спорт (футбол) протидіє дискримінації?», і, ось – їх захист. Треба зазначити, що цього року ми зосередилися на певній цільовій аудиторії, а саме – надавали перевагу дівчаткам та членкиням Молодіжної ради Токмака. Це ми зробили у вигляді «позитивної дискримінації», адже традиційно футбол вважається чоловічою грою. Ми так не вважаємо, тому, з метою забезпечення більшої замученості дівчаток у соціальному та громадському житті, перевагу надавали їхнім роботам. З 11 відібраних робіт, 8 – належали дівчаткам та жінкам, а три – хлопцям та чоловікам.

На конкурс були подані вірші про футбол, статті, есе, дослідження, презентації тощо.

Призом та нагородою для усіх стала поїздка до міста Запоріжжя у музей футболу, який розташований на «Славутич - арені».

Завершити статтю хочеться виразом з поданого Валерією Павленко (учениця ЗОШ№2) на конкурс вірша: «У гри в футбол немає статі, повсюду в світі кажуть так, та забивать голи й пенальті дівчата можуть аж на так!».

 

#FootballPeople