free joomla slider module
Друк

ВІДВІДИНИ ЗБОРІВ СЕЛА У РОБОТІНО

Продовжуємо практику ознайомлення із сільськими територіями нашої громади. Цього разу відвідали село Роботине, у яке нас запросили на збори мешканців. Збори відвідали: радниця міського голови з питань інвестиційної та міжнародної діяльності, к.е.н. – Криворучко Наталя, депутатка Запорізької обласної ради – Корнієнко Юлія, головний спеціаліст відділу економіки, енергоменеджмер – Володимир Синиця та директорка-головна редакторка ТОВ «Медіа-центр «Газета Таврія» Людмила Арман.

 

Дуже багато питань було розглянуто під час цього виїзду. Староста   Бут Наталія Володимирівна дуже докладно розповідала жителям про усі новації та можливості, які є у громаді. Це і можливості безкоштовного отримання дров, і надання соціальної допомоги, і адміністративні послуги.

Багато часу приділили питанням стосовно земельних паїв, сплати податків тощо.

Вислухали думку громади Роботине щодо сімейного лікаря, їм вкрай необхідно мати свого на території чи такого, який буде приділяти свій час роботинцям достатнью мірою.

Ще одна проблема селян: облаштування цвинтаря. Помини та проводи у останню путь відбуваються усім селом, тож людям у негоду стояти під дощем не дуже зручно. Ціна вирішення цього питання – 18000 грн.

Проблема опалення будівель соціальної сфери стоїть гостро будь де. Не виключення – клуб села Роботине. Для того, щоб забезпечити його комфортну для мешканців роботу, необхідно перевести опалення на електричне. Ціна вирішення цього питання – 70 000 грн.

Багато питань стосувалося і збереження робочих місць на селі. Було запропоновано взяти участь у конкурсах грантів для заснування власної справи, створення ФО-П, розширення існуючої або відновлення втраченої.

Ну а для сільської бібліотеки було передано більш ніж 50 книжок, які були зібрані в рамках акції до Міжнародного дня дарування книги.