free joomla slider module
Друк

ЗРУЧНО. ШВИДКО. СУЧАСНО.

Цими днями перша родина отримала комплексну послугу єМалятко у ЦНАПі Токмацької громади! Тепер найпотрібніші та найпопулярніші послуги для батьків, які пов’язані з народженням дитини, можна отримати одночасно, звернувшись до Центру надання адміністративних послуг, лише за однією заявою.

 

          Так, до Центру звернулись батьки щодо оформлення документів на новонароджену дитину. В результаті лише на підставі однієї заяви батьки отримали свідоцтво про народження дитини та реєстраційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. При цьому оформлення послуги зайняло не більше 15 хвилин. Жодних копій документів, жодних додаткових довідок. Швидко, якісно та доступно.

Народження дитини – це довгоочікувана подія та приємний момент для кожної родини, а щоб приємностей було ще більше, замовити послугу єМалятко відтепер можливо у Центрі надання адміністративних послуг Токмацької міської ради.

За додатковою інформацією щодо отримання послуги єМалятко звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 55в або за телефоном 2-26-92.