free joomla slider module
Друк

Учасники велопробігу в м. Токмак вшанували пам’ять ветеранів

У четвер, 5 травня, відбувся велопробіг, присвячений 71-й річниці Дня Перемоги під час Другої світової війни, організована керівником відділу у справах молоді та спорту Валерієм Шаповалом, в якій взяла участь учнівська молодь Токмака.2

Збір учасників велопробігу був на центральній міській площі. Потім, після шикування та присвоєння номерів, організатор акції провів роз’яснювальну роботу і розповів учням про історичну особливість площі та нашого міста в цілому. Далі учасники вирушили до міських пам’ятників, аби вшанувати пам’ять загиблих в тяжкі воєнні роки. Біля кожного меморіалу учасникам велопробігу Валерій Шаповал розповідав про саму архітектурну споруду, а також про героїв, яким вона посвячена. Завершився велопробіг на меморіальному комплексі «Книга пам’яті» мітингом та вшануванням загиблих токмачан під час воєнних років хвилиною мовчання.

Хочеться подякувати організаторам велопробігу за проведення заходу. Нехай ця акція, спрямована на вираження вдячності Великому подвигу наших ветеранів у роки Другої світової війни, стане ще й залученням населення до активних занять спортом та здорового способу життя, пропаганди велосипеда, як екологічно чистого виду транспорту, безпеки на дорогах, і послужить початком велосипедного сезону 2016.

2

Олена ПОВЕЩЕНКО