free joomla slider module
Друк

ШАНОВНІ СПІВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє, що 1 липня 2015 року в силу вступив Закон України від 14 травня 2015 року № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», в якому зазначено, що управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку).

Таким чином, співвласники повинні прийняти рішення щодо форми управління багатоквартирним будинком на зборах до 1 липня 2016 року.

    Відповідно до п. 7 ст.10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» рішення зборів співвласників оформляється  протоколом, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, за формою затвердженою в Міністерстві юстиції України.

Згідно Постанови  Кабінету Міністрів України  від 24.02.2016 року № 109 «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами», Рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від 28.04.2016 року № 101 «Про визначення відповідальних структурних підрозділів виконавчого комітету Токмацької міської ради, які задіяні у процесі зберіганні протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщенні інформації про рішення, прийняті такими зборами» та п.9 ст.10 Закону України протокол зборів співвласників багатоквартирних будинків з питань щодо:

1. визначення управителя та його відкликання, затвердження та зміну умов договору з управителем;

2.  обрання уповноваженої особи (осіб) співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням, складається не менш як у двох примірниках, один з яких передається на зберігання виконавчому комітету міської ради за місцем розташування багатоквартирного будинку (в даному випадку це відділ реєстрації виконавчого комітету Токмацької міської ради, який знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Революційна, 55 на І поверсі).

Згідно Рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від 28.04.2016 року № 101 виконавчий комітет Токмацької міської ради розміщуватиме результативну частину рішення, прийнятого зборами співвласників, на офіційному веб-сайті міста http://www.meriatokmak.gov.ua, з можливістю пошуку за адресами.