free joomla slider module
Друк

Вшанували токмацьких матерів-героїнь

Минулого тижня з нагоди Дня матері, який святкували 8 травня та Дня сім`ї, що відзначається 15 травня, у кафе «Тіора» відбулися святкові збори з вшанування матерів-героїнь нашого міста.2

Почесне звання «Мати-героїня» надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей. Причому, виховали та пустили у світ, як достойних людей. Токмак нараховує 13 матерів-героїнь: Ганна Шрамко, Любов Височин, Ольга Фененко, Віра Карач, Раїса Яковлева, Мирослава Скиба, Людмила Носанчук, Валентина Бєлогурова, Ліана Дейдей, Галина Бойко, Олена Пуйда, Діна Донченко, Оксана Сіланова. Крім них на свято також були запрошені матері, що мають п’ятьох і більше дітей.

Теплими словами, з повагою за терпіння і за виховання дітей присутніх матусь привітали заступник міського голови Андрій Мамчак, а також депутати міської ради, представники громадських організацій. А артисти міського Будинку культури присвятили концерт, у якому кожній з матерів дісталися пісня і слова поваги, були вручені квіти.

1

За матеріалами газети «НМТ»