free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК БУДЕ СТВОРЕНО ПРОСТІР ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО / ООС

Співпраця виконавчих органів влади та громадського сектору давно показала та довела той факт, що це дієвий метод розбудови громад. Через громадські організації залучаються значні кошти та МТД для того, щоб налагодити певні сфери суспільного життя.

 

Співпраця виконавчого комітету Токмацької міської ради та громадської організації «Локатор-Медіа» розпочалася минулого року і за цей період принесла багато плідних результатів.

Останній з них – перемога у конкурсі на відбір громад, у яких буде створено простір-партнер Плюс Плюс ++.

Загалом, журі отримало 31 повний пакет документів, заповнених аплікаційних форм. Першими партнерами стали громадські організації у таких містах: Новомосковськ (Дніпропетровська область), Луцьк (Волинська область), Іванків (Київська область), Полтава (Полтавська область), Токмак (Запорізька область), Ужгород (Закарпатська область), Буча (Київська область), Новий Буг (Миколаївська область), Краматорськ (Донецька область).

У понеділок 20.09.2021 року між громадською організацією «Локатор-Медіа» та Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Ветеран Хаб + +» укладено відповідний Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та взаємодії. Координатором-асистентом діяльності простору буде членкиня Молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради –     Дар’я Луценко, авторка заявки та партнер-голова ГО «Локатор-Медіа» – радниця міського голови Криворучко Наталя.

Простори Плюс Плюс ++ створені для ветеранів АТО/ООС. Ветерани можуть приходити сюди для зустрічей з побратимами й посестрами чи попрацювати на комп’ютері, або усамітнитися за книгою. Плюс Плюс ++ — місце, де можна бути собою та зустрічатися зі своїми. Організації, що працюють у сфері ветеранських справ, можуть організовувати різноманітні заходи, лекції та покази для ветеранів АТО/ООС.

Також Плюс Плюс ++ стане майданчиком для дистанційного доступу до послуг Ветеран Хаб або проходження психотерапії, отримання юридичних консультацій.

Детальніше про дату відкриття простору, часи його роботи, можливості тощо Ви зможете дізнаватися з наших наступних публікацій на офіційному сайті виконавчого комітету Токмацької міської ради та на майбутній спеціально створеній сторінці.

Проєкт Плюс Плюс ++ втілюється у співпраці між Veteran Hub та IREX в рамках Програми Реінтеграції Ветеранів.