free joomla slider module
Друк

У ТОКМАКУ ВІДКРИТО ПАРТНЕРСЬКИЙ ПРОСТІР ПЛЮС ПЛЮС

26 жовтня 2021 року у місті Токмаку на базі будівля виконавчого комітету Токмацької міської ради було відкрито Простір-партнер «Плюс Плюс». У рамках конкурсу від Veteran Hub, що тривав протягом серпня 2021 року, місто Токмак було обрано з-поміж інших 40 заявок для того, щоб заснувати власний Простір-партнер «Плюс Плюс + +».

 

 Протягом вересня тривало навчання для координатора та партнеру майбутнього партнерського простору. У якості партнера виступає                 ГО «Локатор-Медія» в особі голови – Криворучко Наталі. Координатором діяльності простору стала Даря Луценко – членкиня Молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради, шеф-редакторка сайту Молодіжного Токмацького телебачення.

Для того, щоб простір міг функціонувати як належне, Veteran Hub безкоштовно надав: меблі (10 стільців, 1 стіл, 1 диван, 2 крісла) та техніку     (1 ноутбук). Також будуть надані стенд-дошка, відео-камера спостереження, WI-FI роутер та роздаткові матеріали.

Кожного дня, починаючи з 01 листопада, з понеділка по п’ятницю з 15.00 до 17.00, координаторка простору буде присутня у кабінеті № 43 виконавчого комітету Токмацької міської ради (3 поверх) та приймати від ветеранів та ветеранок АТО/ООС, членів їх сімей, родичів загиблих, добровольців, військовослужбовців запити на отримання в онлайн - форматі (анонімно, конфденціально) юридичну консультацію, консультацію з пошуку роботи, психологічну підтримку тощо. З усіма переліченими категоріями будуть працювати фахівці з Києва абсолютно безкоштовно.

Послуги можна буде отримати як у приміщенні Простру ++, так і вдома.

Тож, на відкриття Простору ++ у Токмаку завітав Дмитро Дубас, директор з комунікацій у Veteran Hub (м. Київ). У привітній, дружній обстановці він передав табличку та прапор для прикрашення простору.

Соціальних послуг у громаді стає більше. І що ще краще, вони – якісні та безкоштовні.