free joomla slider module
Друк

Навчання, менторська підтримка та міні-гранти: в Україні стартує нова хвиля проєкту для активної молоді

Ініціативні групи та молоді громадські організації з усієї України мають змогубезкоштовноотриматипідтримку в реалізації своїх ідей. Фонд “Професійний розвиток Харкова” набирає учасників до проєкту “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”. Етап навчаннябудевібуватисяв онлайн-форматі протягом грудня та січня, після чого відібрані командизможуть реалізовувати власні проєкти.

 

До участі запрошуються команди в складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років з усіх областей України.Вони мають представлятиініціативні групи, які планують зареєструвати громадську організацію найближчим часом,абогромадські організації, котрібули офіційно зареєстровані не більше року тому. Умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/3mUia8b

Учасники проєкту зможуть:

  • Пройти навчання
  • Розробити власний проєкт за підтримки ментора
  • Отримати індивідуальні консультації
  • Заручитися підтримкоюпри отриманні безкоштовних ліцензій цифрових інструментів
  • Отримати до 1000$ на реалізацію проєкту

Ініціативні групи та молоді ГОнавчаться краще розуміти свої аудиторії та виробляти сталі рішення за допомогою методологіїдизайну, орієнтованого на людину. Також вони відвідають вебінари про реєстрацію[ДЛ1]  громадської організації,  формування стратегії розвитку, комунікації з владою та залученняфінансування.

Менторами команд стануть лідери громадського сектору — керівники та засновники ГО, фундатори соціальних проєктів, досвідчені тренери та фасилітатори.Вони будуть проводити тренінг з методології дизайну, орієнтованого на людину, та підтримувати команди під час реалізації проєктів.

Консультанти проєкту проводитимуть для учасників індивідуальні консультації з реєстрації громадської організації, а також допоможутьбезкоштовно отримати йналаштувати цифрові інструменти Microsoft 365/Google Workspace, Canva.

Перший досвід роботи з грантовими коштами дуже важливий. Команди навчаються складати бюджет, планувати витрати й ефективно керувати своїми проєктами, знаходити партнерів.

Проєкт “Зміцнення громадянського активізму серед молоді” став можливим завдякипідтримці Національного фонду демократії (National Endowment for Democracy).Проєкт допомагає громадським організаціям саме на початкових етапах розвитку, коли вірогідність невдачі найбільша. Він залучає активну молодь не лише з обласних центрів, а й невеликих міст та сел.

За весь час існування проєкту в ньому взяли участь дев’ятнадцять[ДЛ2] команд з різних областей України. Було реалізовано шість молодіжних проєктів: ярмарка ідей,облаштування молодіжного хабу,цифрова платформа для залучення молоді до вирішення проблем у громаді, графіті-джем, створення дозвіллєвого середовища для людей з інвалідністю, навчання активістів із громад Харківської області.

самі по собі вебінари не здатні допомогти. В рамках вебінарів ми надаємо їм інформацію про таку можливість.  [ДЛ1]

допомогу  у реєстрації вони отримують в рамках індивідуальних консультацій

19 команд [ДЛ2]