free joomla slider module
Друк

ПРОСТІР ПЛЮС ПЛЮС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ІНШИМИ СТРУКТУРНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ ТОКМАКА

Нещодавно у Токмаку відкрили Простір + + для підтримки для ветеранів АТО/ООС. У ньому, абсолютно безкоштовно, ветерани та ветеранки, члени їх сімей, члени сімей загиблих в АТО/ООС та інші дотичні категорії, зможуть отримати юридичні консультації, психологічну підтримку та допомогу, консультації з працевлаштування та долучитися до роботи клубу з розмовної англійської.

 

Але для реалізації усіх задуманих планів, необхідна співпраця і підтримка інших надавачів соціальних послуг у громаді. На передовій цього процесу – Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я під керівництвом начальника управління Мащенка Ігоря Геннадійовича.

Тож, на минулому тижні пройшла зустріч із начальником Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Мащенком Ігорем Геннадійовичем, головним спеціалістом підрозділу по роботі з учасниками АТО та членами їх сімей Оленою Горбачовою, начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької міської ради Сергієм Бєліковим. Зустріч відбувалася на базі Простору + + спільно із його координаторкою – Дарією Луценко.

На початку зустрічі партнерська організація простору в особі Криворучко Наталі, як голови ГО «Локатор-Медіа» та радниці міського голови, розповіла про усі можливості простору, а Даря Луценко надала присутнім глосарії (словник термінів) при спілкуванні ветеранами АТО/ООС та з іншими клієнтами простору, розроблений спеціально фахівцями Veteran Hub (м. Київ).

Основною проблемою усі присутні відзначили збільшення залученості представників ветеранів АТО/ООС до громадського життя, підвищення їх активності, поглиблення ознайомлення зі своїми правами та можливостями щодо усіх наявних соціальних послуг, що надаються у громаді.

Спільно випрацювали подальші кроки по роботі та її пріоритети, адже у громаді більше 300 ветеранів АТО/ООС, а ще і члени їх сімей, тож зробити ще треба багато.