free joomla slider module
Друк

СІЛЬСЬКІ ТЕРИТОРІЇ ОТРИМУЮТЬ НАБОРИ ДЛЯ БЛОГЕР-СТУДІЇ

Як повідомлялося раніше, ГО «Локатор-Медіа» стала переможницею третьої хвилі грантів від House of Europe по програмі «Інфраструктурні гранти #3». Проектна заявка «Технічне забезпечення діяльності Молодіжного Токмацького телебачення» знайшла свій відгук від конкурсної комісії та була повністю профінансована.

 

Одним з компонентів заявки – було забезпечення шкіл сільських територій наборами для блогер-студій. Знімаючи свій контент про життя школи, шкільний активізм, громадське життя, молодь зможе долучитися до неформальної освіти, бути більше включеними у культурне життя та розкривати власний потенціал як блогерів, журналістів, ведучих, режисерів, сценаристів тощо.

Також планується, що увесь контент, що буде продукуватися молоддю сільських шкіл, буде розміщуватися не тільки на сторінках шкіл, а й на сторінці та сайті Молодіжного Токмацького телебачення. Такі заходи дадуть можливість молоді міста дізнаватися про активності молоді з сільських шкіл, тим самим маючи інтеграційний ефект.

Тож, 08.12.2021 року голова ГО «Локатор-Медіа», радниця міського голови Криворучко Наталя, співзасновниця ГО «Локатор-Медіа», депутатка Токмацької міської ради Тетяна Коржик, членкиня Молодіжної ради Токмака, шеф-редакторка сайту Молодіжного Токмацького телебачення Дар’я Луценко та начальниця відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю виконавчого комітету Токмацької міської ради Світлана Уманська відвідали с. Покровське та с. Нове. Передали керівництву та представникам шкільного врядування набори 5 в 1 для блогер – студій. До набору входить: професійний штатив, лампа, петличний мікрофон, дистанційний пульт, тримач для телефону, а також додатково – перехідний штекер.

Сподіваємося, що вже скоро ми зможемо розмістити новий якісний контент зі шкільного життя сільської молоді на сайті Молодіжного Токмацького телебачення.

Нагадаємо, що проект «Технічне забезпечення діяльності Молодіжного Токмацького телебачення» підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe (https://houseofeurope.org.ua/).