free joomla slider module
Друк

Що хвилює токмачан?

У понеділок, 6 червня, відбувся черговий прийом громадян міським головою Ігорем Котелевським, на якому розглянули 15 питань. Всього зі своїми проблемами до мера прийшли 14 токмачан.3

Перше звернення стосувалося надання кімнати у гуртожитку інваліду 2 групи, який після розлучення залишився без даху над головою. З цим питанням токмачанин звертається не вперше. Наразі вільних кімнат немає, окрім гуртожитку по вул. Серьогіна, де чоловікові було запропоновано житло. Але він відмовився, бо приміщення потребує значного ремонту. Тоді громадянину запропонували тимчасове койко-місце, поки не знайдеться підходяча кімната – така пропозиція чоловіка влаштувала.

Потім із проханням надання матеріальної допомоги звернулася мати двух дітей, які захоплюються грою у шахи та неодноразово брали участь у змаганнях. Черговий турнір відбудеться у Кириллівці в середині червня, куди хлопці дуже хочуть поїхати. Але поїздка для юнаків може не відбутися через відсутність коштів. Так як мати їх виховує одна, фінансове становище у сім’ї скрутне, тому жінка звернулася до міського голови. Зараз питання на контролі мера.

 

Також на прийом звернулися чоловік з дружиною, у яких внаслідок пожежі згоріли приміщення літньої кухні, гараж, пошкоджено частину будинку та значну кількість майна. Зараз родина відновлює будівлі, але через низьку плажноспроможність відбудувати обгорілі приміщення вкрай важко, тому їм необхідна допомога. Сім’ї у допомозі не відмовлено, і запропоновано найближчим часом скласти перелік необхідних матеріалів та повторно звернутися.

Токмачанка, що мешкає по по ул. Володимирській, 25, теж прийшла з питанням про надання фінансової допомоги на лікування. Також пенсіонерка розповіла про невдоволення нарахуванням субсидії. Роз’яснили ситуацію громадянці з приводу нарахувань в управлінні соціального захисту населення, а щодо матеріальної допомоги – питання вирішується.

Жителька Токмака, яка опікується утриманням котів, розповіла під час прийому, що зараз необхідний ремонт для будівлі, де знаходяться на сьогоднішній день близько 120 тварини. Там, в першу чергу, необхідно зробити дах та замінити міжкімнатні двері металопластикові для максимального збереження тепла. Виникло питання і щодо придбання будівельних матеріалів для стяжки підлоги, яких треба близько 2 тон. Також жінка занепокоєна ситуацією, коли під час перевірки газового приладдя, працівники служби вимагають, аби власники помешкання укладали договори з фірмами на обслуговування газових приладів іноземного виробництва. Токмачанка не проти такого документу, але обурена ціною на нього, яка складає, про розрахункам одного із приватних підприємств, 500 грн. на обслуговування котла та 320 грн. – для плити. Стосовно ремонту притулку для котів, вирішено для початку направити на об’єкт спеціаліста для оцінки будівельних робіт, а щодо завищення цін на укладання договорів – написати скаргу до відповідних інстанцій.

Решта звернень стосувалися послуг теплозабезпечення, порядку документів на утримання дачних ділянок, судового спору між сусідами щодо права власності на земельну ділянку та скорочення годин викладацької діяльності у школі.

Міський голова детально розглянув кожне наболіле питання, з якими прийшли токмачани та постарався зробити все можливе для їх вирішення.

Олена ПОВЕЩЕНКО