free joomla slider module
Друк

Ремонт дороги вже ближче

Токмачани в очікуванні ремонту ділянки дороги Т-04-01 Дніпропетровськ - Васильківка - Покровське - Гуляй Поле - Пологи - Токмак - Мелітополь, що проходить через територію міста Токмак по вулицях  Нагорній та Володимирській, на яку із державного бюджету за активної участі депутата обласної ради Олександра Репкіна виділено 23 млн. грн.

22 червня відбулося розкриття конкурсних пропозицій підрядних організацій, які подали свої заявки на проведення ремонтних робіт дорожнього покриття вищевказаних вулиць міста. Участь у конкурсі взяли чотири бажаючих підрядника. Згідно процедури тепер необхідно дочекатися, поки буде укладено договір з  переможцем конкурсу.

Хоча проект не потребує співфінансування, проте є найголовніша умова до міської ради – забезпечити належне водовідведення. Для цього, за попередніми підрахунками необхідно приблизно 300 тис. грн. (без урахування мосту через ріку).  За ініціативи управління комунального господарства 29 червня на засідання постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста було винесено питання про проведення робіт з розчищення та відновлення існуючої системи водовідведення вздовж автодороги по вул. Володимирській. В результаті комісія одноголосно прийняла рішення винести питання виділення коштів на вищевказані заходи на чергове липневе засідання сесії Токмацької міської ради та підтримати його на голосуванні.

Отже, чим скоріше міська рада знайде кошти на роботи по водовідведенню, тим швидше розпочнуть ремонтувати дорогу.

Олена Повещенко