Друк

Токмацький міський голова

КОТЕЛЕВСЬКИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ

Народився 29 липня 1965 року у м. Новошахтинськ Ростовської області. У тому ж році мої батьки разом зі мною переїхали до м. Токмака, де я у 1982 році закінчив середню школу №5 і поступив на навчання до Новочеркаського політехнічного інституту.

З 1983 по 1987 рік проходив виробничу практику на Токмацькому заводі ім. С.М. Кірова у якості фрезерувальника, учня свердлувальника, слюсаря – збірника.

У 1987 році закінчив інститут і поступив на роботу на Першотравенський машинобудівний завод ім. 25 Жовтня миколаївської області (виробниче об'єднання «Південдизельмаш»), депрацював майстром збірного цеху.

З 1988 по 1994 рік працював на Токмацькому заводі ім. С.М.Кірова інженером-конструктором конструкторсько-експериментального відділу головного конструктора, інженером з технічного обслуговування продукції, старшим інженером з гарантійного обслуговування.

З 1994 по 2009 рік обіймав посади комерційного директора та генерального директора науково-виробничої фірми «Дизельімпекс» по виробництву дизель-генераторних установок.

Маю низку промислових винаходів, серед яких розробка, виробництво та впровадження у виробництво автоматизованих систем автономного енергозабезпечення для об’єктів «Укртелекома», «Ростелекома», «Укррічфлоту», «Укрзалізниці» та ін.

У 2006 році за багаторічну благодійну діяльність був нагороджений Почесною грамотою Запорізької єпархії. У 2010 році – орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, дипломом лауреата проекту «Гордість Запорізького краю», у 2011 році – пам’ятним знаком «Патріот України» та Грамотою Запорізької обласної ради, Орденом УПЦ,  у 2012 році – медаллю «За розвиток Запорізького краю». Колективом виконкому Токмацької міської ради під моїм керівництвом нагороджений дипломом Запорізької обласної державної адміністрації за 3 місце у рейтингу найкращих населених пунктів області у сфері благоустрою чистоти та порядку серед міст обласного значення у 2012 році.

У 2006 році обраний депутатом Запорізької обласної ради з питань бюджету.

У серпні 2009 році був обраний міським головою. У  листопаді 2010 року та у жовтні 2015 року територіальною громадою міста був обраний міським головою на новий термін.

Одружений. Дружина Савицька Оксана Степанівна, народилася у 1976р. в м. Токмак Запорізької області.

Донька – Котелевська Поліна Ігорівна, народилася у 1997 р. в м. Токмак Запорізької області.

Донька – Котелевська Марія Ігорівна, народилася у 2004 р. в м. Токмак Запорізької області.

Судимості не маю.