Конкурси

Друк

До уваги фізичних та юридичних осіб – власників пасажирського автотранспорту

Виконавчий комітет Токмацької міської ради  ( далі – Організатор)   оголошує конкурс  з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 2 .

З детальною  інформацією  про умови конкурсу ,  основні  характеристики об’єкту конкурсу та іншу інформацію передбачену п.28 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами та доповненнями можна ознайомитись на сайті міської ради  : www.meriatokmak.gov.ua

Вкладення:
Скачати цей файл (ОГОЛОШЕННЯ 2021  .doc)ОГОЛОШЕННЯ 2021 .doc[ ]39 Кб
Друк

Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 листопада 2018                                                                               №  217

 

Про організацію та проведення 

конкурсу з перевезення пасажирів

на автобусному маршруті

загального користування

 

Керуючись ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про автомобільний транспорт», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет  Токмацької  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Токмацької  міської ради від 28.11.2013 № 287 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мамчак Н.В.

  

Міський голова                                                                          І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

Друк

Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет  Токмацької  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Токмацької  міської ради від 28.11.2013 № 287 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку».

 

Міський голова                                                                          І.В.КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

Друк

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МІСТІ ТОКМАК

             Виконавчий комітет Токмацької міської ради  ( далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку (далі – конкурси)

             Конкурси проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12..2008 № 1081. зі змінами та доповненнями , рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 23.02.2017 №   40  «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в м.Токмаку

      Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням основних характеристик:       

Конкурс № 1

Маршрут № 1        «АС- Залізничний вокзал»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 10.00, 17.25

режим маршрутного таксі – 5.45,6.45,8.00,12.55,14.10,16.10

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 10.00

режим маршрутного таксі –6.45,8.00,12.55,14.10.

 

Конкурс № 2

Маршрут № 2        «АС- КШЗ»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 3 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 6.00,9.00,10.30,11.30,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.20,6.50,7.10,7.45,8.20,10.00,11.00,14.30,15.00,15.30,16.30,17.10,18.10,18.50.

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 9.00,10.30,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.20,6.50,7.20,7.50,8.20,10.00,11.00,14.30,15.30,17.00,18.50.

Конкурс № 3

Маршрут № 2        «АС- Батьківщина»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху –5.40,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.40,7.40,10.00, 14.00,17.10

 Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 14.00,

режим маршрутного таксі – 6.00,7.40,11.00

             Умови конкурсу.

 1. Перевезення пасажирів на маршрутах міста Токмак може здійснюватись у "звичайному" режимі руху, як основний вид перевезень, режимі “маршрутного таксі” , як додатковий вид перевезень.  

1.2. Автобуси  , які плануються використовувати на маршрутах міста, повинні мати категорію М3, М2, клас  I,II,III

  1.3. Регулярність руху автобусів в режимі маршрутного таксі на міських маршрутах повинна складати – 95%, автобусів в звичайному режимі руху – 98%

             1.4.Перевізники-претенденти  можуть укладати угоди на здійснення  диспетчерського  контролю за роботою транспортних засобів  на маршрутах, з організацією, яка на законних підставах має повноваження виконувати  цю послугу.

             1.5 Заробітна плата водіїв не повинна бути меншою від встановленої законодавством розміру мінімальної заробітної плати.  

             1.6. Перевезення пасажирів пільгових категорій , яка визначається законодавством України здійснюється  на автобусних маршрутах загального користування з компеснацією збитків з державного або місцевого  бюджетів.

                    1.7. Види та обсяги пільгових перевезень та порядок компенсації збитків, установлюються окремим договором з розпорядником бюджетних коштів – управлінням  соціального захисту населення, відповідно до обсягів планових призначень субвенції з державного або місцевого  бюджетів.

             1.8 Дітям до 7 років встановлюється безкоштовний проїзд без надання місць для сидіння.  Перевізники при наданні  конкурсних пропозицій можуть передбачити умови, що покращують перевезення пасажирів або встановлюють пільги для громадян.

            1.9 Як одна з переваг при визначенні переможця конкурсу може бути пропозиція перевізників претендентів щодо:

           1.9.1.Облаштування та прибирання автобусних зупинок, встановлення на зупинках трафаретів з розкладом руху автобусів, участь у проведенні соціально-важливих заходів міста.

           1.9.2. Обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій, які претендент пропонує безкоштовно здійснювати за рахунок власної господарської діяльності, без компенсації збитків з державного або місцевого  бюджетів.

          1.9.3. Наявності у перевізника  резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу .

          1.9.4. Для забезпечення безпеки перевезень пасажирів перевізник зобов’язаний мати власну або орендовану виробничу базу. У разі відсутності виробничої бази перевізник провадить заходи з забезпечення безпеки перевезень на договірних засадах з підприємствами (організаціями), котрі мають кваліфікованих фахівців для здійснення: регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; контролю технічного стану транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут та після заїзду з маршруту; охорони транспортних засобів; документального контолю за режимом праці та відпочинку водіїв.  

          1.9.5. Наявність  не менш як одного транспортного засобу із обов’язковим  низьким рівнем підлоги, зовнішнім звуковим інформатором про номер і кінцеві зупинки маршруту, текстовою та звуковою системою в салоні для оголошення зупинок                                                  

           1.9.6. Претендентами можуть пропонуватись умови, що відрізняються від умов, визначених у документах на конкурс, але будуть більш вигідними для організатора перевезень.       

            2. Для участі у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування претендент особисто подає конкурсному комітетові такі документи:

2.1. нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2.2. перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті , із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN –коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;

2.3. копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

2.4. документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;

2.5. копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

2.6. копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

2.7. письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями або письмова інформація про їх відсутність;

2.8.копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу,  нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум отриманого з них податку (форма 1ДФ) за останні повні два квартали;

2.9 анкета відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу  з  перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Документи на конкурси подаються до виконавчого комітету Токмацької міської ради за адресою м.Токмак вул.Центральна  45 каб.№ 15. Відповідальна особа за прийом документів – начальник відділу  підприємництва та надання адміністративних послуг  – Сичова І.А.

 Режим роботи : з понеділка по  четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00. Перерва на обід – з 12.00 до 13.00.

          Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою: м.Токмак вул.. Центральна 45 кабінет № 15 з 8.00 до 17.00 (до 16.00 в п’ятницю) перерва з 12.00 до 13.00  щоденно крім вихідних

          Місце проведення конкурсів(засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників) : м.Токмак вул..Центральна  45. Початок конкурсів з 10.00 19.04.2017 року.

            Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу Організатор укладає на один рік.

           Для довідок з питань проведення конкурсів звертатись за телефоном 2-25-94  або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Плата за участь у конкурсі претенденту встановлюється у розмірі  630  грн.  за участь конкурсі, згідно з кошторисом.

            Кошти необхідно перераховувати на р/р 31512931700014 в ГУ ДКУ в Запорізькій області; МФО 813015, ОКПО 37942194.

            Одержувач:  місцевий бюджет міста Токмак.

            Код платежу: 50110000

            Призначення платежу: Оплата за участь в конкурсі на перевезення пасажирів.

            Термін подачі документів  до 12.00   04 квітня 2017  року, за адресою:

71701, м. Токмак, вул. Центральна , 45,  к.15.

Друк

18.03.2016р. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МІСТІ ТОКМАК

             Виконавчий комітет Токмацької міської ради  ( далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку (далі – конкурси)

             Конкурси проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12..2008 № 1081. зі змінами та доповненнями , рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 26.02.2016 №   48   «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в м.Токмаку

      Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням основних характеристик:       

Конкурс № 1

Маршрут № 1        «АС- Залізничний вокзал»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 10.00, 17.25

режим маршрутного таксі – 6.00,7.00,8.00,12.55,14.10,16.10

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 10.00

режим маршрутного таксі –7.00,8.00,12.55,14.10.

 

Конкурс № 2