Друк

ІНФОРМАЦІЯ ЗА 2015 РІК

У 2015 році місто Токмак прийняло участь в програмі допомоги внутрішньо переміщеним особам Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) разом з Європейським банком реконструкції та розвитку. Два проекти відібрані на фінансування, а саме: реконструкція будівлі дитячої поліклініки під житло на суму 13,0 млн. грн. та ремонт школи № 5 на суму 4,5 млн. грн. Роботи планується розпочати у 2016 році.

Прийнято участь в програмі Посольства Німеччини з надання фінансової допомоги, підготовлено та направлено на розгляд 16 проектів. Проект «Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №2» пройшов відбір і у 2015 році профінансований.

Для часті в конкурсі на отримання технічної допомоги в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес - планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу підготовлено ТЕО проекту «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних споруд у м. Токмак із застосуванням новітнього енергозберігаючого обладнання та встановлення біогазової та когенераційної установок».

Прийнято участь в кредитній програмі Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», направлені до участі 13 проектів на загальну суму близько 50 млн. грн.

У грудні місяці в рамках проекту «Реформа управління на сході України», який виконується німецькою федеральною компанією  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, місто Токмак подало заявку на участь у конкурсному відборі об'єднаних територіальних громад для створення центрів надання адміністративних послуг.

На теперішній час в місті розроблена концепція програми роздільного збору сміття з його наступною переробкою. Передбачено поетапне впровадження роздільного збору сміття, засоби стимулювання мешканців міста до сортування сміття, придбання нового спеціалізованого автотранспорту, будівництво нового полігону твердих побутових відходів з встановленням сміттєсортувальної станції та встановленням піролізної печі 4 класу для спалювання промислових відходів. Орієнтовна вартість проекту – близько 1,3 млн. євро.