Інформація про існуючі проекти, стан їхньої реалізації

Друк

ПІДПИСАНО ДОГОВОРИ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ШКОЛИ № 5 В РАМКАХ ПРОЕКТУ УФСІ

30 травня поточного року в будівлі Токмацької міської ради в рамках проекту 6Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури  УФСІ V», який фінансується урядом Німеччини, відбулося підписання договорів на виконання будівельних робіт по об’єктам реконструкції житла для вимушено переселених осіб міста Токмак та реконструкції будівлі загальноосвітньої школи № 5. Участь у підписанні договорів взяв міський голова Ігор Котелевський, голови Агенцій по впровадженню проектів Ігор Нікітенков та Владислав Мікша, керівники підрядників-переможців тендерів, спеціалісти технічного та авторського нагляду та консультант УФСІ Тетяна Бовт.

Згідно умов договорів будівельно-ремонтні роботи на об’єктах розпочнуться найближчим часом. 

Друк

Консультантами УФСІ проведено передтендерну конференцію

4 травня поточного року в малому залі засідань Токмацької міської ради відбулася передтендерна конференція по об’єктам, які реалізуються за рахунок коштів Українського фонду соціальних інвестицій. Консультанти фонду Тетяна Бовт та Юрій Телепенко розповіли членам Агенцій по впровадженню мікропроектів та присутнім зацікавленим представникам підрядних організацій про процедуру проведення тендерів та вимоги до учасників тендерів. Всім бажаючим представникам підрядних організацій надані копії тендерної документації.

До складу Агенції по впровадженню мікропроекту «Створення житлових умов для ВПО в м.Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/KfW» входять Ігор Нікітенков, Ігор Шило, Юлія Федотова, Вікторія Григоренко та Олена Борисюк.

До складу Агенції по впровадженню мікропроекту «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м.Токмака. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область/KFW» входять Владислав Мікша, Тетяна Чорна та  Галина Мізіна.

Друк

ПЕРЕРОЗПОДІЛ ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Відділом інвестицій управління комунального господарства виконавчого комітету міської ради у лютому місяці поточного до Міністерства екології та природних ресурсів України був надісланий пакет документів для отримання коштів цільових екологічних (зелених) інвестицій для реалізації проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з встановленням LED світильників м. Токмак, Запорізької області». У квітні місяці після виправлення зауважень, отриманих від Мінприроди України, була повторно направлена заявка по даному проекту.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, Уряд доручив Міністру Мінприроди України Остапу Семераку провести переговори з японськими приватними компаніями щодо можливості спрямування залишку коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, які попередньо планувалося направити на реалізацію проектів із заміни освітленням з використання LED-технологій, на реалізацію проекту із заміни існуючих патрульних автомобілів на автомобілі з гібридною силовою установкою.

 

З оригіналом тексту можна ознайомитися за посиланням: http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/4955-ministr-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-ostap-semerak-zaproponuvav-uriadu-opratsiuvaty-mekhanizm-vykorystannia-zalyshku-kiotskykh-koshtiv

Друк

УЧАСТЬ МІСТА ТОКМАК У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ НА 2017 РІК

          18 квітня 2016 року Токмацька міська рада подала до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації пакети документів для  участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, по наступним проектам:

1. Будівництво артезіанської свердловини на мікрорайоні "Центральний" м. Токмак Запорізької області.

2. Придбання медичного автомобільного транспорту для надання первинної медико-санітарної допомоги.

3. Придбання шкільного автобуса.

За підтримки голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, депутата Запорізької обласної ради Олександра Репкіна три проекти міста Токмак включені в перелік проектів регіонального розвитку, які у 2017 році можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (Протокол засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів від 29.04.2016 року).