Інформація про існуючі проекти, стан їхньої реалізації

Друк

ПЕРЕРОЗПОДІЛ ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Відділом інвестицій управління комунального господарства виконавчого комітету міської ради у лютому місяці поточного до Міністерства екології та природних ресурсів України був надісланий пакет документів для отримання коштів цільових екологічних (зелених) інвестицій для реалізації проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з встановленням LED світильників м. Токмак, Запорізької області». У квітні місяці після виправлення зауважень, отриманих від Мінприроди України, була повторно направлена заявка по даному проекту.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, Уряд доручив Міністру Мінприроди України Остапу Семераку провести переговори з японськими приватними компаніями щодо можливості спрямування залишку коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, які попередньо планувалося направити на реалізацію проектів із заміни освітленням з використання LED-технологій, на реалізацію проекту із заміни існуючих патрульних автомобілів на автомобілі з гібридною силовою установкою.

 

З оригіналом тексту можна ознайомитися за посиланням: http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/4955-ministr-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-ostap-semerak-zaproponuvav-uriadu-opratsiuvaty-mekhanizm-vykorystannia-zalyshku-kiotskykh-koshtiv

Друк

УЧАСТЬ МІСТА ТОКМАК У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ НА 2017 РІК

          18 квітня 2016 року Токмацька міська рада подала до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації пакети документів для  участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, по наступним проектам:

1. Будівництво артезіанської свердловини на мікрорайоні "Центральний" м. Токмак Запорізької області.

2. Придбання медичного автомобільного транспорту для надання первинної медико-санітарної допомоги.

3. Придбання шкільного автобуса.

За підтримки голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, депутата Запорізької обласної ради Олександра Репкіна три проекти міста Токмак включені в перелік проектів регіонального розвитку, які у 2017 році можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (Протокол засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів від 29.04.2016 року).

Друк

ІНФОРМАЦІЯ ЗА 2015 РІК

В рамках проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій в м. Токмак» протягом року відновлено 2900 м лінії та встановлено 63 світильники з енергозберігаючими лампами. на загальну суму 128,824 тис. грн.

Для покращення умов пересування пішоходів центральною вулицею міста частково реалізований проект «Капітальний ремонт пішохідної зони по вул. Революційній м. Токмак Запорізької області» на загальну суму 80,145 тис. грн.

Для приведення доріг до належного транспортно-експлуатаційного стану, забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дорожньо-транспортного травматизму  по м. Токмак у 2015 році за рахунок коштів місцевого бюджету реалізовані наступні проекти: «Вул. Революційна, м. Токмак – капітальний ремонт (від вул. Володарського до вул. Радянська)», «Вул. Володарського, м. Токмак - капітальний ремонт дорожнього покриття (від вул. Фрунзе до вул. Лермонтова)», «Вул. Шевченко, м. Токмак - капітальний ремонт дорожнього покриття» та «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Нансена» на загальну суму 1 134,531 тис. грн.

Для покращення фізичного стану багатоквартирних будинків комунальної власності за кошти місцевого бюджету реалізовані наступні проекти:

1. «Капітальний ремонт покрівель житлового фонду у м. Токмак (вул. Кірова 87, вул. Революційна, 14, вул. Революційна, 36, вул. Шевченко 43, вул. Леніна,21)» на загальну суму 133,443 тис. грн.

2. «Капітальний ремонт житлового будинку за адресою вул. Куйбишева 46 м. Токмак, Запорізька обл.» на суму 108,273 тис. грн.

3. «Капітальний ремонт житлового будинку за адресою вул. Леніна 25 м. Токмак Запорізька обл.» на суму 85,204 тис. грн.

4. «Капітальний ремонт житлового фонду м. Токмак (вул. Куйбишева 50) на суму 25,508 тис. грн.

5. «Капітальний ремонт ліфтів житлового фонду м. Токмак», заходами проекту у 6 багатоповерхових житлових будинках проведений капітальний ремонт 11 пасажирських ліфтів на суму 187,845 тис. грн.

Для підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а саме покращення їх технічного стану, у 2015 році реалізовані проекти  «Капітальний ремонт ОСББ "Альянс-58", ОСББ "Альянс-62" та ОСББ "Відродження" м. Токмак Запорізької області» та «Капітальний ремонт ОСББ "Леніна,23" та ОСББ "Леніна,29" м. Токмак Запорізької області». Вартість реалізованих заходів в рамках проектів становить 162,953 тис. грн.

Для покращення технічного стану мережі центрального водопроводу у 2015 році за рахунок коштів місцевого бюджету реалізований проект «Капітальний ремонт мережі водопостачання по вул. Достоєвського та вул. Володарського м. Токмак Запорізька обл.» на загальну суму 154,311 тис. грн. Крім того за рахунок коштів обласного бюджету реалізований проект «Капітальний ремонт водопровідних мереж  м. Токмак (вул. Пролетарська - вул. Леніна, вул. Володарського та вул. Карла Лібкнехта)».

Більше статей...