Друк

ПЕРЕРОЗПОДІЛ ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Відділом інвестицій управління комунального господарства виконавчого комітету міської ради у лютому місяці поточного до Міністерства екології та природних ресурсів України був надісланий пакет документів для отримання коштів цільових екологічних (зелених) інвестицій для реалізації проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з встановленням LED світильників м. Токмак, Запорізької області». У квітні місяці після виправлення зауважень, отриманих від Мінприроди України, була повторно направлена заявка по даному проекту.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, Уряд доручив Міністру Мінприроди України Остапу Семераку провести переговори з японськими приватними компаніями щодо можливості спрямування залишку коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, які попередньо планувалося направити на реалізацію проектів із заміни освітленням з використання LED-технологій, на реалізацію проекту із заміни існуючих патрульних автомобілів на автомобілі з гібридною силовою установкою.

 

З оригіналом тексту можна ознайомитися за посиланням: http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/4955-ministr-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-ostap-semerak-zaproponuvav-uriadu-opratsiuvaty-mekhanizm-vykorystannia-zalyshku-kiotskykh-koshtiv