Друк

Оголошення про намір передати майно в оренду

         1. Назва об’єкта: вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 19,80 м2, з них площі спільного користування 3,30 м2, розташоване за адресою: 71701, Україна, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна, 55 Е.

           Балансоутримувач: Комунальна установа Токмацька центральна районна лікарня.

           Орендна плата за перший місяць користування майном без урахування ПДВ складатиме не менше – 791 (сімсот дев’яносто одна) грн. 19 коп (без урахування ПДВ).

Умови оренди об’єкта: Об’єкт передається з метою розміщення пункту забору біологічного матеріалу для подальшого проведення лабораторних досліджень за замовленням населення в клінічній лабораторії «ДІАСЕРВІС» м.Запоріжжя.

Термін оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців.         

Утримання об’єкта та прилеглої території відповідно до діючих норм.

  1. При отриманні об’єкту в орендне користування:

1.1.  У разі необхідності реконструкції, розробити проектну документацію та ввести об’єкт в експлуатацію;

1.2.  Зробити за власний рахунок поточний ремонт вбудованого нежитлового приміщення, без компенсації орендарю понесених витрат;

2. Відшкодувати витрати балансоутримувачу на виготовлення технічної документації (технічного паспорту) та експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно.

         Бажаючим отримати вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 19,80 м2, з них площі спільного користування 3,30 м2, розташоване за адресою: 71701, Україна, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна, 55 Е, м. Токмак в орендне користування для розміщення пункту забору біологічного матеріалу для подальшого проведення лабораторних досліджень за замовленням населення в клінічній лабораторії «ДІАСЕРВІС» м.Запоріжжя, офісу та іншим цільовим призначенням необхідно звертатися із заявами про оренду об’єкту до управління комунальної власності Токмацької міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в газеті «Наше місто Токмак», за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 45 кабінет № 23 або 23-А. Додаткова інформація по телефону (06178) 2-01-01. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.