Друк

Оголошення про намір передати майно в оренду

Назва об’єкта: вбудоване нежитлове приміщення (перший поверх триповерхової будівлі поліклініки Токмацької центральної районної лікарні), загальною площею 8,36 м2, розташоване за адресою: 71701, Україна, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна, 55-Л.

         Балансоутримувач: Комунальна установа Токмацька центральна районна лікарня.

         Оренда вбудованого нежитлового приміщення - погодинна, а саме: з понеділка по п’ятницю з 800 до 1000 години.

         Розмір погодинної орендної плати складає за 1 (одну) годину користування приміщенням – 0,59 грн. без урахування ПДВ.

         Умови оренди об’єкта: Об’єкт передається з метою розміщення пункту забору біологічного матеріалу.

         Термін оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців.         

         Утримання об’єкта та прилеглої території відповідно до діючих норм.

  1. При отриманні об’єкту в орендне користування:

1.1.  У разі необхідності реконструкції, розробити проектну документацію та ввести об’єкт в експлуатацію;

1.2.  Зробити за власний рахунок поточний ремонт вбудованого нежитлового приміщення, без компенсації орендарю понесених витрат;

2. Відшкодувати витрати балансоутримувачу на виготовлення технічної документації (технічного паспорту) та експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно.

         Бажаючим отримати вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 8,36 м2, розташоване за адресою: 71701, Україна, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна, 55-Л, м. Токмак в орендне користування для розміщення пункту забору біологічного матеріалу, офісу та іншим цільовим призначенням необхідно звертатися із заявами про оренду об’єкту до управління комунальної власності Токмацької міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в газеті «Наше місто Токмак», за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 45 кабінет № 23 або 23-А. Додаткова інформація по телефону (06178) 2-01-01. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.