Друк

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Назва об’єкта:
 
нежитлові приміщення, розташовані на першому поверсі двоповерхової нежитлової будівлі, загальною площею 191,10 м2, розташоване за адресою: 71701, Україна, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Центральна, 55Д/2 (навпроти кафе «КАРДАШ»).
 
Умови оренди об’єкта:

1.  Утримання об’єкту та прилеглої території відповідно до діючих норм.

2. Проведення поточного ремонту нежитлового приміщення.

3. Компенсувати раніше здійснені невід’ємні поліпшення у разі приватизації об’єкту.

4. Вжити заходів щодо збереження будівлі.

5. Відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування (виготовлення технічної документації, експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше).

6. Протягом п’яти робочих днів після затвердження результатів конкурсу:

6.1. укласти договір оренди комунального майна;

6.2. прийняти об’єкт нерухомості в орендне користування на підставі акту приймання-передачі.

Для участі в конкурсі учасник подає  на розгляд комісії матеріали, відповідно до п.5.3 «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Токмак, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району», затвердженого рішенням Токмацької міської ради №2 від 16.10.2014.

Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно звертатися із відповідною заявою (з додатками) до управління комунальної власності Токмацької міської ради за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 45 кабінет № 23 або 23-А. Крайній термін подачі заяви на участь у конкурсі:  09.11.2018 до 1600 год. Конкурс відбудеться  у малому залі засідань виконкому Токмацької міської ради, за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 45. Додаткова інформація по телефону (06178) 2-01-01. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.doc)Додаток.doc[ ]27 Кб