Друк

персональний склад

Секретар міської ради

 

1. Чуб Олександр Олександрович                                                 

 

 

Постійна комісія міської ради з питань

депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян

та з питань реалізації державної регуляторної політики

 

1. Загуменний Віктор Андрійович                                

2. Яковенко Володимир Володимирович                                          

3. Коржик Тетяна Анатоліївна                                         

4. Глущенко Станіслав Анатолійович                             

5. Ніколаєнко Микола Миколайович                              

Постійна комісія міської ради з питань

економічного розвитку, бюджету та фінансів

 

1. Пащенко Анатолій Леонідович                                 

2. Мікша Владислав Станіславович                                  

3. Шкарупило Наталія Петрівна                                       

4. Мащенко Ігор Геннадійович                                        

5. Капінус Сергій Анатолійович                                      

6. Глаз'єв Євген Сергійович                                               

7. Степура Сергій Андрійович                                           

8. Лукаш Вадим Олександрович                                      

 

Постійна комісія міської ради з питань

комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології;

 

1. Кюрджиєв Ігор Харалампійович                              

2. Площадний Олег Володимирович                              

3. Джіоєв Давид Гурамович                                             

4. Івченко Сергій Володимирович                                              

5. Козявін Геннадій Вікторович                                       

6. Єременко Володимир Валерійович                             

7. Чулакова Надія Миколаївна                                        

 

Постійна комісія міської ради

з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я;

 

1. Пасєвін Віталій Валерійович                                     

2. Поліщук Світлана Володимирівна                              

3. Плаксіна Олена В'ячеславівна                                     

4. Хомічук Олександр Іванович                                      

5. Шаповал Валерій Дмитрович                                      

6. Ходальська Тетяна Володимирівна                             

 

Постійна комісія міської ради з питань

життєзабезпечення міста

 

1. Куцериб Володимир Андрійович                              

2. Шило Володимир Іванович                                         

3. Нанівський Роман Романович                                     

4. Яковлева Людмила Миколаївна                                  

5. Сенько Микола Васильович                                         

6. Надточій Оксана Миколаївна                                      

7. Бобринок Вікторія Анатоліївна