Друк

Про роботу постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології

            УКРАЇНА

             ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                    Двадцять друга                     сесія                   сьомого                 скликання     

 

      Р І Ш Е Н Н Я

 

______22 грудня2016 р._____                                                                                      ______________            

 

 

 

Про роботу постійної комісії

міської ради з питань комунальної

власності, землекористування, архітектури,

будівництва та екології

 

      Керуючись п. 11 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши у відповідності до Плану роботи міської ради на 2016 рік звіт голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

            1. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології взяти до відома (додається).

 

 

 

Міський голова                                                                                                     І.В. Котелевський

 

 

Проект внесено:

Відділом розвитку інфраструктури міста

виконавчого комітету Токмацької міської ради   

начальник відділу – головний архітектор                                                           І.Х. Кюрджиєв

 

Начальник юридичного відділу

виконавчого комітету Токмацької міської ради                                                 Т.Р. Левченко

 

                                                                                               Додаток

                                                                                                                      до рішення міської ради

                                                                                                                           від 22 грудня 2016 р. № __

 

Інформація

про роботу постійної комісії міської ради з питань комунальної власності,

землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології (далі – комісія) утворена та працює в порядку, визначеному регламентом Токмацької міської ради, Положенням про комісії Токмацької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 17.12.2015 р. № 5 (далі – Положення) та відповідно до Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", Статутом територіальної громади міста Токмак Запорізької області", профільними нормативно – правовими актами та плану роботи міської ради на 2016 рік.

Комісією у складі таких депутатів міської ради, як Козявін Геннадій Вікторович, Івченко Сергій Володимирович, Площадний Олег Володимирович, Джіоєв Давид Гурамович, Чулакова Надія Миколаївна, Єременко Володимир Валерійович за звітний період було проведено 14 засідань, на  яких було розглянуто 150 проектів рішень стосовно оренди, приватизації комунального майна та земельних ділянок тощо.

Протягом звітного періоду відповідно до розглянутих комісією проектів рішень міської ради 67 громадян реалізували своє право на безоплатну приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, садівництва, 6 земельних ділянок передано в оренду суб’єктам підприємницької діяльності. Продано 2 земельні ділянки загальною вартістю 154 500,00 грн.

З метою збереження та покращення стану майна комунальної власності, членами комісії розглянуто один проект рішення міської ради стосовно надання дозволу орендарю на проведення невід’ємних поліпшень на орендоване майно та компенсацію витрат, у разі приватизації. 

З метою прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Токмак майна, яке відноситься до об’єктів комунальної інфраструктури та необхідне для здійснення безперебійного, своєчасного водопостачання міста, об’єктів нерухомості цивільної оборони, комісією розглянуто проект рішення про надання згоди юридичним особам на прийняття (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади міста Токмак нерухомого майна, а саме нежитлових будівель: центральної водонасосної, башти водонапірної, насосної станції разом з необхідним обладнанням по вулиці Володимирській, 1, в місті Токмак та об’єктів цивільної оборони, а саме протирадіаційні укриття. Станом на теперішній час вказані об’єкти прийняті до комунальної власності, а права власності на них зареєстровані в Єдиному державному реєстрі прав власності.

За участю членів постійно діючої комісії, протягом 2016 року розглянуто 5 конфліктних ситуацій з приводу користування громадянами землею.

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань

комунальної власності, землекористування,

архітектури, будівництва та екології                                                         І.Х. Кюрджиєв