Друк

Про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Положення Про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища»

Україна

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                                         __________________   сесія     __________   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________________  2016 р.                                                                     № ____

 

Про періодичне відстеження результативності

регуляторного акту «Про затвердження Положення

Про місцевий фонд охорони навколишнього

природного середовища»

 

На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, заслухавши звіт групи посадових осіб виконавчого комітету Токмацької міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Положення Про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища», Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти до відома результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Положення Про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища», затвердженого рішенням Токмацької міської ради від 19 грудня 2013 р. № 1 (додається).

 

  1. Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради у 10-ти денний термін оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці м. Токмак.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

   Міський голова                                                                             І.В. Котелевський

 

Проект внесено:

 

Начальник управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради

 

І.В. Нікітенков

Начальник юридичного відділу виконавчого комітету міської ради

Т.Р.Левченко