Друк

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки 22.12

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                            сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

22 грудня 2016 р.                                                                                   № 

 

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

 

Керуючись ст. ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, розглянувши заяву Хатарі Т.С. та Кузьменко А.В., а також надані матеріали, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1228 га по вулиці Ломоносова, 23 у місті Токмак, на якій розташований об’єкт нерухомості, що належить Хатарі Тахіру Сафаровичу та Кузьменко Анатолію Васильовичу, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Управлінню комунальної власності:

2.1. Провести конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки вище зазначеної земельної ділянки;

2.2. Забезпечити укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

3. Хатарі Тахіру Сафаровичу та Кузьменко Анатолію Васильовичу укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі 10 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативно грошовою оцінкою.  

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                  І.В. Котелевський