Друк

Про прийняття знахідки до комунальної власності територіальної громади м. Токмак

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                                                   сесія сьомого скликання     

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22 грудня 2016р.                                                                             №    

 

Про прийняття знахідки до комунальної

власності територіальної громади м. Токмак

 

Керуючись ст. 25, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 338 Цивільного кодексу України, ст.107 Статуту територіальної громади м. Токмак, на підставі звернень ФОП Савченко В.П. від 25.12.2015 №21 та від 29.11.2016 №16 з метою облікування загубленої речі, капітального ремонту та надання якісних послуг з регламентних робіт та технічного обслуговування, Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади м. Токмак загублену річ, а саме: електричний кабель високої напруги  довжиною 105 м.,  марки АСБ-10, кількість жив та перетенів 3х150 мм, який прокладено від ЗОШ №1 по вул. Перемоги до  перетину з вул. Володимирська.

2.  Передати безоплатно вищезазначене майно на баланс відкритого акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» з метою здійснення подальшої експлуатації та технічного обслуговування.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                І.В. Котелевський

Проект внесений