Друк

Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

______________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

«__» січня 2017 р.                                                                                                                     №__ 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою

 

       Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

                   1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Виноградна, 18, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Сінько Ганні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 33/52, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0663 га по вул. Степова, 3, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Калашник Ліліі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Шелепаєва, 15, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Маяковського, 53, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Гнідцову Миколі Петровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 77/3 та громадянину Гнідцову Сергію Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Маяковського, 53, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Паркова, 36, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Мазнюк Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Паркова, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0732 га по вул. Василя Вишиваного, 281, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Сальнікову Віталію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 281, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Інтернаціональна, 41, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Татаріну Григорію Івановичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 272, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
            7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0890 га по вул. Паркова (район будинку № 38/1), за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Мазнюк Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Паркова, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність. 
                   8. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки (без зміни її цільового призначення) загальною площею 0,0674 га по вул. Паркова, 38, кадастровий номер 2311000000:01:008:0134, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), на земельні ділянки:
- площею 0,0337 га по вул. Паркова, 38/1, громадянці Мазнюк Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Паркова, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність;
- площею 0,0337 га по вул. Паркова, 38/2, громадянину Антипенку Юрію Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Дружби, 314, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.
            9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                        І.В. Котелевський

 

Проект внесено:

управлінням комунальної власності ради

Начальник управління                                                                                               О.В. Сидоренко

 

Начальник юридичного відділу

виконкому міської ради                                                                                               Т.Р. Левченко